Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 25.06)
Netto.in.ua интернет магазин
+380 (95) 485-54-42
+380 (93) 217-64-33
Отзывы о компании netto.in.ua - интернет магазин
Дана Б.
Отлично
Ірина Т.
Отлично
Юлія В.
Отлично
Дякую за чудовий стільчик для годування — рекомендую! Відправили вчора,а сьогодні отримала .
Комментарий продавца
Юлія, дякуємо за відгук, ми стараємося для Вас!
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В четвер замовили,відправили,а в п'ятницю вже отримали.Все просто супер
Комментарий продавца
дякуємо за Вам за відгук, Ми раді, що якість обслуговування в нашому магазині залишила у Вас позитивні враження. Для нас дуже важливо, щоб клієнтам було комфортно працювати з нами.
Алла П.
Отлично
Зоряна Я.
Отлично
Кушетка дуже зручна, все регулюється, я в захваті ☺️
Комментарий продавца
Зоряна, ми дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої компанії, ми дуже горді, коли клієнти так відгукуються про наші товари! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами! Мирного неба!
Василь Л.
Отлично
Гундяк А.
Отлично
Магазин працює відмінно
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, ми завжди раді Вам допомогти!
Алёна П.
Отлично
Крісло дуже якісне та бомбезне. Рекомендую
Комментарий продавца
Ми дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої компанії, ми дуже горді, коли клієнти так відгукуються про наші товари! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами! Мирного неба!
Дякую за чудовий стільчик для годування — рекомендую!
Відправили вчора,а сьогодні отримала .
Юлія, дякуємо за відгук, ми стараємося для Вас!
В четвер замовили,відправили,а в п'ятницю вже отримали.Все просто супер
дякуємо за Вам за відгук, Ми раді, що якість обслуговування в нашому магазині залишила у Вас позитивні враження. Для нас дуже важливо, щоб клієнтам було комфортно працювати з нами.
Кушетка дуже зручна, все регулюється, я в захваті ☺️
Зоряна, ми дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої компанії, ми дуже горді, коли клієнти так відгукуються про наші товари! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами! Мирного неба!
Магазин працює відмінно
Дякуємо за відгук, ми завжди раді Вам допомогти!
Крісло дуже якісне та бомбезне. Рекомендую
Ми дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої компанії, ми дуже горді, коли клієнти так відгукуються про наші товари! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами! Мирного неба!