Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Netto.in.ua интернет магазин
+380 (95) 485-54-42
+380 (93) 217-64-33
Отзывы о компании netto.in.ua - интернет магазин
Анастасія Л.
Отлично
Євгенія П.
Отлично
наталія ц.
Отлично
Людмила Ф.
Хорошо
Іван С.
Хорошо
У продавця менеджер, не звірила оплати з "підтвердженням". Так як Я не користуюсь помийкою під назвою вайбер, то менеджер не отримала від мене "підтвердження про оплату" і тому не відправила моє замовлення вчасно. Подарунок повезу ще раз. Але у "вибачення" відправили безкоштовно. Продавець старається! Увага!! На кожному номері відповідають різні люди, що трішки вводить в дисонанс.
Комментарий продавца
Іван, нам дуже прикро, що склалася дана ситуація. Ми завжди просимо наших клієнтів, повідомити про оплату товару. Тому як простежити не завжди є змога, від великої кількості замовлень. На майбутнє ми приймемо Ваші зауваження.
Таня Т.
Отлично
Наталія С.
Отлично
Дуже задоволена кріслом і тим що купувала в цьому магазині , дякую.
Комментарий продавца
Ми дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої компанії, ми дуже горді, коли клієнти так відгукуються про наші товари! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами! Мирного неба!
У продавця менеджер, не звірила оплати з "підтвердженням".
Так як Я не користуюсь помийкою під назвою вайбер, то менеджер не отримала від мене "підтвердження про оплату" і тому не відправила моє замовлення вчасно. Подарунок повезу ще раз.
Але у "вибачення" відправили безкоштовно. Продавець старається!
Увага!! На кожному номері відповідають різні люди, що трішки вводить в дисонанс.
Іван, нам дуже прикро, що склалася дана ситуація. Ми завжди просимо наших клієнтів, повідомити про оплату товару. Тому як простежити не завжди є змога, від великої кількості замовлень. На майбутнє ми приймемо Ваші зауваження.
Дуже задоволена кріслом і тим що купувала в цьому магазині , дякую.
Ми дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої компанії, ми дуже горді, коли клієнти так відгукуються про наші товари! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами! Мирного неба!
Гарний бассейн та тент, все як в описі. Дякую.