Відгуки про компанію netto.in.ua - інтернет магазин
Людмила Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алёна Я.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла наложним платежем На пошті не бачила але дома коли зібрали він виявився лопнутим! Перевіряйте дуже уважно! За такі кошти дуже погана якість товару Він прослужить вам 2 години в почне розходитись Не рекомендую товар!
Коментар продавця
Олено, Ви правильно написали, замовляли післяплатою, тобто розрахунок після огляду. На фото чітко видно що це проріз від канцелярського ножа. Ми завжди оглядаємо товар перед відправкою, пакуванням займається пошта. Отримуючи товар, обов'язково перевіряйте його комплектацію і на наявність будь-яких пошкоджень, і якщо вони є, маєте пред'явити претензії службі доставки безпосередньо на місці, склавши акт. Пам'ятайте, що служба доставки відшкодовує лише ті збитки, які були заподіяні товару з її вини. Якщо механічний дефект, недокомплектація товару виявляється вже вдома, у цьому разі покупець самостійно несе за це відповідальність.
Алёна
Так, але товар дуже поганої якості
Аліна Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валерій М.
Відмінно
Все очень хорошо. Благодарен. Рекомендую к сотрудничеству
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, ми стараємося для Вас!
Иван Я.
Відмінно
Святослав Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую
Ирина Ю.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
кресло хорошее, красивый цвет, и приятный материал на ощупь. соответствует сотношению цена/качество. за свою стоимость оправдано, советую)
Коментар продавця
Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою нашої компанії! Чекатимемо від Вас нових замовлень!
Замовляла наложним платежем На пошті не бачила але дома коли зібрали він виявився лопнутим! Перевіряйте дуже уважно! За такі кошти дуже погана якість товару Він прослужить вам 2 години в почне розходитись Не рекомендую товар!
Олено, Ви правильно написали, замовляли післяплатою, тобто розрахунок після огляду. На фото чітко видно що це проріз від канцелярського ножа. Ми завжди оглядаємо товар перед відправкою, пакуванням займається пошта.
Отримуючи товар, обов'язково перевіряйте його комплектацію і на наявність будь-яких пошкоджень, і якщо вони є, маєте пред'явити претензії службі доставки безпосередньо на місці, склавши акт. Пам'ятайте, що служба доставки відшкодовує лише ті збитки, які були заподіяні товару з її вини. Якщо механічний дефект, недокомплектація товару виявляється вже вдома, у цьому разі покупець самостійно несе за це відповідальність.
Так, але товар дуже поганої якості
Все очень хорошо. Благодарен. Рекомендую к сотрудничеству
Дякуємо за відгук, ми стараємося для Вас!
Рекомендую
кресло хорошее, красивый цвет, и приятный материал на ощупь. соответствует сотношению цена/качество. за свою стоимость оправдано, советую)
Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені роботою нашої компанії! Чекатимемо від Вас нових замовлень!