Відгуки про компанію netto.in.ua - інтернет магазин
Наталія К.
Відмінно
Аліна С.
Відмінно
Швидко зв'язались та відправили товар. Діти задоволені. Єдина прикрість - ще при замовленні обговорювали доставку не до під'їзду, а до дверей. Звісно, за додаткову плату. В рахунку за доставку було зазначено: 2доставка по Україні + доплата за адресну доставку". Але при доставці кур'єр повідомив, що доставка в замовлені вказана лише до під'їзду.
Коментар продавця
Аліна, Дякуємо за високу оцінку товару та нашої компанії. Можливо виникло непорозуміння, або помилка. На майбутнє, ми візьмемо це до уваги.
Неля Ч.
Відмінно
Елена Н.
Добре
Екатерина У.
Добре
Кристина К.
Відмінно
Замовляємо вже вдруге,для другої дитини.Манеж дуже зручний,великий і ціна хороша.
Коментар продавця
Христина, дякуємо за високу оцінку роботи нашого сайту, сподіваємося побачити Ваші замовлення у нас ще!
Тамара
Відмінно
Коментар продавця
Тамара, дякуємо за фото-відгук, для нас це важливо!!
Швидко зв'язались та відправили товар. Діти задоволені. Єдина прикрість - ще при замовленні обговорювали доставку не до під'їзду, а до дверей. Звісно, за додаткову плату. В рахунку за доставку було зазначено: 2доставка по Україні + доплата за адресну доставку". Але при доставці кур'єр повідомив, що доставка в замовлені вказана лише до під'їзду.
Аліна, Дякуємо за високу оцінку товару та нашої компанії. Можливо виникло непорозуміння, або помилка. На майбутнє, ми візьмемо це до уваги.
Замовляємо вже вдруге,для другої дитини.Манеж дуже зручний,великий і ціна хороша.
Христина, дякуємо за високу оцінку роботи нашого сайту, сподіваємося побачити Ваші замовлення у нас ще!
Тамара, дякуємо за фото-відгук, для нас це важливо!!