Відгуки про компанію netto.in.ua - інтернет магазин
Наталія З.
Відмінно
Марина Т.
Відмінно
Анна К.
Відмінно
Сергей К.
Відмінно
Іван Ш.
Добре
Андрій О.
Дуже погано
Немає в наявності товару !
Коментар продавця
Андрій, зараз нажаль часті затримки на кордонах, на які ми ніяк не можемо повпливати. Ми надіємося на розуміння наших клієнтів.
Євгеній Л.
Відмінно
Владислава М.
Дуже погано
Мне никто не перезвонил, к сожалению
Коментар продавця
Владислава, ми телефонували Вам на рахунок данного замовлення, і проінформували що поставка буде через деякий час. Як тільки замовлення приїхало до нас , ми одразу Вам це повідомили, але ви відмовилися від відправки. Зараз нажаль часті затримки на кордонах, на які ми ніяк не можемо повпливати. Ми надіємося на розуміння наших клієнтів.
Андрій Л.
Дуже погано
Найнища якість , галімі просто крісла
Коментар продавця
Андрій, для своєї цінової політики крісла дуже гарної якості, маємо багато позитивних відгуків від клієнтів. Так як Вам не сподобалося крісло, ми запропонували його повернути, на що Ви не відреагували. У будь якому разі дякуємо за зворотній зв"язок.
Зоряна Т.
Відмінно
Доброго дня. Замовлення отримала. Дуже дякую. Крісло супер. Гарне обслуговування.
Коментар продавця
Зоряна, безмежно вдячні за зворотній зв"язок, раді що Вам все сподобалося!
Немає в наявності товару !
Андрій, зараз нажаль часті затримки на кордонах, на які ми ніяк не можемо повпливати. Ми надіємося на розуміння наших клієнтів.
Мне никто не перезвонил, к сожалению
Владислава, ми телефонували Вам на рахунок данного замовлення, і проінформували що поставка буде через деякий час. Як тільки замовлення приїхало до нас , ми одразу Вам це повідомили, але ви відмовилися від відправки. Зараз нажаль часті затримки на кордонах, на які ми ніяк не можемо повпливати. Ми надіємося на розуміння наших клієнтів.
Найнища якість , галімі просто крісла
Андрій, для своєї цінової політики крісла дуже гарної якості, маємо багато позитивних відгуків від клієнтів. Так як Вам не сподобалося крісло, ми запропонували його повернути, на що Ви не відреагували. У будь якому разі дякуємо за зворотній зв"язок.
Доброго дня. Замовлення отримала. Дуже дякую. Крісло супер. Гарне обслуговування.
Зоряна, безмежно вдячні за зворотній зв"язок, раді що Вам все сподобалося!