Відгуки про компанію netto.in.ua - інтернет магазин
Сергій У.
Нейтрально
Взагалі роботою магазину та ціною за придбаний обігрівач дуже задоволений ! Але... Отримавши та зібравши до купи конструкцію не міг розібратись ,як запустити обігрівач ,тому що інструкція містить тільки іноземну мову.Передзвонивши до продавчині ,почув обіцянку ,що майстер- консультант зателефонує наступного дня ,чого не сталося ...Продали і забули . Прикро ,що такі приємні люди ,продаючи товар належної якості не знайшли 5 хвилин на досконалу консультацію !!! Дякуючи пану Гуглу ( Ю Туб) розібрався , все відмінно працює ,придбанням дуже задоволений !!! Додати більше нема чого .
Коментар продавця
Сергій приносимо свої вибачення за незручності. Дуже раді що Вам сподобалася якість товару. Нажаль не завжди вистачає спеціалістів для консультації. Але ми в процесі вирішення данної проблеми. Надіємося ще раз побачити Вас, серед наших покупців!
Сергій
Сподіваюсь ,що так і буде та дякую за реакцію !!!
Софія Василівна І.
Відмінно
Замовляла мийку і крісло перукаря, все супер, дуже гарний і якісний товар! Задоволенна замовленням
Коментар продавця
Софія, дуже раді, що ви задоволені покупкою! Дякуємо за відгук!
Наталія Х.
Відмінно
Товар ще не відправлений , чекаю на потрібний колір
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, надіємося крісло Вам сподобалося.
Антон
Відмінно
Гріє краще трьох дівок. Единий недолік - тонкий метал корпусу. Трішки погнувся при транспортуванні. Зібрався легко. Інструкція на польській але все зрозуміло.
Коментар продавця
Антон, дякуємо за відгук та приємні слова! Раді, що ви задоволені покупкою!
Артем Р.
Відмінно
Александра Б.
Відмінно
Сергій Л.
Відмінно
Софія Щ.
Відмінно
Алла Г.
Відмінно
Тетяна Ш.
Відмінно
Дякую за крісло, все супер! Сину дуже сподобалося.
Коментар продавця
Тетяна, дякуємо за гарний відгук! Надіємося бачити вас серед наших покупців!
Взагалі роботою магазину та ціною за придбаний обігрівач дуже задоволений ! Але... Отримавши та зібравши до купи конструкцію не міг розібратись ,як запустити обігрівач ,тому що інструкція містить тільки іноземну мову.Передзвонивши до продавчині ,почув обіцянку ,що майстер- консультант зателефонує наступного дня ,чого не сталося ...Продали і забули . Прикро ,що такі приємні люди ,продаючи товар належної якості не знайшли 5 хвилин на досконалу консультацію !!! Дякуючи пану Гуглу ( Ю Туб)
розібрався , все відмінно працює ,придбанням дуже задоволений !!! Додати більше нема чого .
Сергій приносимо свої вибачення за незручності. Дуже раді що Вам сподобалася якість товару. Нажаль не завжди вистачає спеціалістів для консультації. Але ми в процесі вирішення данної проблеми. Надіємося ще раз побачити Вас, серед наших покупців!
Сподіваюсь ,що так і буде та дякую за реакцію !!!
Замовляла мийку і крісло перукаря, все супер, дуже гарний і якісний товар! Задоволенна замовленням
Софія, дуже раді, що ви задоволені покупкою! Дякуємо за відгук!
Товар ще не відправлений , чекаю на потрібний колір
Дякуємо за відгук, надіємося крісло Вам сподобалося.
Гріє краще трьох дівок. Единий недолік - тонкий метал корпусу. Трішки погнувся при транспортуванні. Зібрався легко. Інструкція на польській але все зрозуміло.
Антон, дякуємо за відгук та приємні слова! Раді, що ви задоволені покупкою!
Дякую за крісло, все супер! Сину дуже сподобалося.
Тетяна, дякуємо за гарний відгук! Надіємося бачити вас серед наших покупців!